Vyberte si novostavbu

19.11.2012 20:31

Už dlhšiu dobu hľadáte nové bývanie, no každý byt má nejaké chyby? Už ste z toho trochu zúfalí? Nebuďte, možno len hľadáte medzi nesprávnymi nehnuteľnosťami.

 

Väčšina ľudí pri kupovaní bytu začína prezeraním ponúk v inzerátoch, kde nájdu len staršie byty. Hoci väčšina je možno už zmodernizovaná a vyzerá ako nová, predsa len už má svoje roky a nemusí rozlohou či umiestnením izieb vyhovovať modernému bývaniu.

 

Prečo sa teda nepozrieť aj na novostavby? Byty v novostavbách sú totiž koncipované tak, aby vyhovovali práve svojej cieľovej skupine, a aby zodpovedali požiadavkám modernej spoločnosti.

 

Ak by ste mali záujem o byt v novostavbe, nie je nič jednoduchšie. Stačí ak skontaktujete našu realitnú kanceláriu a vyberiete si zo širokej ponuky rôznych projektov s novostavbami. Naša realitná kancelária Vám ponúka projekty hlavne v okolí Bratislavy, ale iste nájdete aj také, ktoré sa nachádzajú v iných oblastiach Slovenska.

 

Developerské projekty sa vo všeobecnosti rozdeľujú podľa využitia na komerčné, ktoré sú určené na podnikateľské účely a na rezidenčné, určené na bývanie. Ďalším typom sú projekty rekreačné. Je jasné, že na bývanie sú teda určené projekty rezidenčné, a práve na tieto sa realitná kancelária Negotiant zameriava.

 

Aj medzi rezidenčnými projektmi sú rozdiely v type ponúkaného bývania. Môže ísť totiž o projekty s bytovými domami, s rodinnými domami, či dokonca polyfunkčné komplexy, kde sa nachádzajú aj iné ako bytové jednotky.

 

Ak sa vám myšlienka bývania v novostavbe zapáčila, tak navštívte internetové stránky realitnej kancelárie Negotiant a iste si vyberiete zo širokej ponuky najrôznejších projektov. Konkrétne zoznamy projektov nájdete na nasledujúcich odkazoch:

http://www.negotreal.sk/projekty

http://www.developerske-projekty.net

pridaj priamu reakciu (0x) hlasovať:  -  1 2 3 4 5  +  (0x  [100 %])

naspäť