PF 2013

21.12.2012 09:05

Aj keď zima práve neukazuje svoju lepšiu, zasneženú, stránku, tak za dverami sú už Vianoce, sviatky radosti a pokoja. Realitná kancelária Negotiant by sa v tejto dobe chcela poďakovať všetkým svojim klientom za prejavenú dôveru a popriať im krásne sviatky.

 

V tomto roku, ktorý sa nezadržateľne blíži ku koncu, realitná kancelária Negotiant priniesla opäť mnoho nového a hlavne inovatívneho. RK verí, že klienti novinky uvítali a využili. Nejde len o pôsobenie Negotiant-u na rôznych sociálnych sieťach, čo pomáha komunikácii a informovanosti klientov, ale aj o mnohé iné „vychytávky“, ktoré uľahčujú vyhľadávanie vysnívaných domov a bytov.

 

Negotiant sa aj v budúcom roku bude snažiť čo najviac vyjsť v ústrety svojim klientom a plniť im ich tajné sny o krásnom bývaní. Ak ste však v tomto roku svoje nové bývanie nenašli, nezúfajte! Možno ten ďalší rok bude lepší a úspešnejší. Tým, ktorí to šťastie mali a bývajú už vo svojom vysnívanom dome, želá Negotiant nech sú ich prvé Vianoce v novom domove výnimočne krásne!

 

Realitná kancelária Negotiant Vám v tomto predvianočnom čase želá šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov vo Vašom vysnívanom bývaní a hlavne v kruhu Vašich blízkych!

 

pridaj priamu reakciu (0x) hlasovať:  -  1 2 3 4 5  +  (0x  [100 %])

naspäť