Ohodnoťte svoju realitnú kanceláriu

20.03.2013 17:47

Využili ste niekedy služby realitnej kancelárie Negotiant? Podeľte sa o svoje skúsenosti a názory aj s ostatnými potenciálnymi zákazníkmi realitnej kancelárie Negotiant.

 

Či už ste prostredníctvom Negotiantu konečne našli svoje vysnívané bývanie alebo sa vám podarilo rýchlo predať váš predchádzajúci byt, môžete prostredníctvom fan page realitnej kancelárie Negotiant na sociálnej sieti Google Plus vyjadriť svoj názor.

 

Stačí jednoducho prísť na tento fan page a kliknúť na ikonku „Napísať recenziu“. Vďaka vašim recenziám si budú vedieť budúci klienti realitej kancelárie predstaviť ako vyzerá spolupráca s touto kanceláriou a čo majú očakávať. Môžete takto pomôcť rozhodnúť sa ľuďom, ktorí ešte nevedia, či chcú využiť služby nejakej realitnej kancelárie alebo chcú predať byt sami.

 

Do recenzie môžete uviesť čokoľvek považujete za dôležité pre ostatných, či už o rýchlosti predaja cez realitnú kanceláriu alebo nejaké pripomienky, prípadne hodnotenie konkrétnych realitných agentov, je to len na vás.

 

Ak ste teda boli so službami realitnej kancelárie Negotiant spokojní, dajte to vedieť všetkým ľuďom prostredníctvom sociálnych sietí. Okrem už spomínanej siete Google plus môžete svoj názor vyjadriť aj na obľúbenej sieti Facebook.

 

Obetujte chvíľku svojho času a napíšte svoju recenziu na realitnú kanceláriu Negotiant. Nič vás to nebude stáť a realitná kancelária získa spätnú väzbu vďaka čomu zistí v čom sa môže ešte zlepšiť.

pridaj priamu reakciu (0x) hlasovať:  -  1 2 3 4 5  +  (0x  [100 %])

naspäť