Virtuálne prehliadky - pilotný program

28.09.2011 09:21

Realitná kancelária NEGOTIANT zaviedla nový pilotný program vykonávania obhliadok nehnuteľností cez internet. Ide o tzv. virtuálne prehliadky, ktoré je možné vyhotoviť špičkovým zariadením a dobrým technickým spracovaním na príjemnú virtuálnu prezentáciu nehnuteľnosti nášho klienta.

 

Na tento systém prechádzame z viacerých dôvodov. Najdôležitejšie z nich sú:
- Predovšetkým ide prirodzene o konkurenčnú výhodu a zviditeľnenie nehnuteľností našich klientov aj pomocou finančne náročnejšej a atraktívnejšej technológii “virtuálnymi prehliadkami” ako len štandardnou doteraz používanou fotodokumentáciou k pripojenému popisu nehnuteľnosti.

 

- Chceme šetriť čas našich klientov, či kupujúcich alebo vlastníkov nehnuteľností. Takto si môže mesačne obhliadnuť nehnuteľnosť až niekoľko sto potenciálnych kupujúcich, z ktorých sa vyfiltrujú vážnejší záujemcovia a nehnuteľnosť sa fyzicky obhliadne iba s tými, pre ktorých je ponuka nehnuteľnosti podľa ich predstáv. Zníži sa tzv. turistika po nehnuteľnostiach a na skutočnú obhliadku sa dostavia už len tí, ktorých ponuka oslovila a chcú si len preveriť či nehnuteľnosť skutočne existuje alebo si vyjednať výslednú kúpnu cenu.

 

- Vlastníci nehnuteľností, ktorí budú mať nehnuteľnosti v našej realitnej kancelárii prostredníctvom virtuálnej prehliadky, môžu každý mesiac získať aj presné štatistiky o počte vykonaných virtuálnych obhliadkach na ich nehnuteľnosti.

 

    Podmienky predaja nehnuteľnosti prostredníctvom virtuálnych prehliadok môže priblížiť na osobnom stretnutí náš obchodník, ktorý vysvetlí jednotlivé možnosti spolupráce. V prípade dohody, dá do 5 pracovných dní vyhotoviť profesionalným zariadením potrebné snímky na vytvorenie virtuálnej prehliadky. Virtuálna prehliadka sa nasadí na náš portál, kde vo vyhľadávacom filtri v záložke “Nehnuteľnosti” bude uprednostnená pri zaškrtnutí voľby zobrazenia “iba virtuálne prehliadky”.

V prípade záujmu o vytvorenie virtuálnej prehliadky nás môžete kontaktovať na tel. č. 02 212 01 121 alebo e-mailom na info@negotiant.sk

pridaj priamu reakciu (0x) hlasovať:  -  1 2 3 4 5  +  (1x  [60 %])

naspäť