Nasledujte nás aj na LinkedIn

05.05.2012 16:00

Držať krok s dobou sa realitná kancelária Negotiant snaží neustále. Aj to je dôvod prečo medzi mnohé sociálne siete, na ktorých sa Negotiant prezentuje, pribudla aj sociálna sieť LinkedIn.

 

Táto sociálna sieť je trochu iná ako tie ostatné. Ide totiž o obchodne orientovanú sociálnu sieť. Sieť bola založená v roku 2002 a spustená bola o rok neskôr. Hlavným cieľom siete LinkedIn je vytváranie profesionálnych sietí.

 

LinkedIn sa stáva čoraz viac obľúbenou sieťou pretože prináša množstvo možností ako sa napríklad dozvedieť niečo viac o rôznych spoločnostiach. Prostredníctvom siete napríklad ľudia môžu vopred spoznať svojich budúcich spolupracovníkov a zistiť si tak sociálne vzťahy v budúcom zamestnaní.

 

Realitná kancelária Negotiant sa z dôvodu zvyšovania obľúbenosti siete LinkedIn rozhodla tiež sa pomocou tejto sociálnej siete prezentovať. Prezentáciu spoločnosti nájdete na webovej adrese linkedin.com.

 

Na tejto sociálnej sieti nájdete napríklad rôzne informácie o produktoch realitnej kancelárie Negotiant. Nájdete tu nielen popis daných produktov ale aj videá týkajúce sa týchto produktov. Vďaka tomu jednoducho porozumiete o čo ide.

 

Pre záujemcov o prácu je prezentácia realitnej kancelárie Negotiant cez LinkedIn výborná možnosť ako nájsť rôzne informácie o spoločnosti. Takisto majú ľudia aj možnosť nasledovať spoločnosť, čo uľahčí dotyčným dostať sa do pozornosti vo výberových konaniach o prácu.

 

Ak teda patríte medzi používateľov sociálnej siete LinkedIn, neváhajte a nasledujte realitnú kanceláriu Negotiant. Neujdú vám žiadne dôležité informácie a budete mať neustále prehľad o dianí v spoločnosti.

pridaj priamu reakciu (0x) hlasovať:  -  1 2 3 4 5  +  (0x  [100 %])

naspäť