/

 

Využite mesiac zliav v realitách

01.03.2014 09:54

Realitná kancelária - viditeľne iná

04.10.2013 04:36

Ohodnoťte svoju realitnú kanceláriu

20.03.2013 17:47

Realitná kancelária - hodnotenieVyužili ste niekedy služby realitnej kancelárie Negotiant? Podeľte sa o svoje skúsenosti a názory aj s ostatnými potenciálnymi zákazníkmi realitnej kancelárie Negotiant.

Rezervujte si realitného agenta

15.11.2012 07:53

Rezervujte si realitného agentaTo, že nájsť ideálnu nehnuteľnosť nie je vôbec jednoduché sme už spomínali niekoľkokrát. Často sa totiž objavujú problémy pri hľadaní nehnuteľností, hlavne ak hľadáte bez pomoci profesionála. Preto je vždy lepšie sa obrátiť na realitnú kanceláriu, ktorá vám nájdenie vysnívaného domu uľahčí. Ako však budete vedieť, že realitný maklér, ktorý vám bude pridelený je dobrý?

Porovnávajte nehnuteľnosti

29.10.2012 13:50

Porovnávajte nehnuteľnostiHľadanie nehnuteľností a ich výber je naozaj náročná úloha. A ak nevyužívate pomoc realitného makléra, tak vám to zaberie naozaj veľa času. Takéto hľadanie navyše môže byť občas neprehľadné.

Realitná kancelária aj na sociálnej sieti RealtyBook

03.09.2012 15:01

Realitná sociálna sieť - RealtyBookRealitná kancelária Negotiant rozšírila svoje pôsobenie vo virtuálnom svete. Okrem mnohých iných sociálnych sietí totiž už Negotiant nájdete aj na novej sociálnej sieti RealtyBook.

Aplikácia - virtuálne reality

30.06.2012 07:04

Aplikácia Virtuálne realityNedávno sme zverejnili pripravovanú aplikáciu pre našich klientov s ponukou nehnuteľností na slovenskom trhu. Konečne Vám môžme predstaviť vyvinutú aplikáciu Virtuálne reality aj na AppStore, odkiaľ má možnosť každý vlastník iPad zariadenia si danú aplikáciu bezplatne stiahnuť a užívať.

Dáme Vám nehnuteľnosť prerobiť

23.06.2012 06:34

Dáme Vám nehnuteľnosť prerobiťUrčite to všetci poznáte – máte krásnu predstavu niečoho, no pri jej realizácii zistíte, že ju nedokážete sami uskutočniť tak, aby to v závere vyzeralo naozaj dobre. Preto sa vám často stane, že to čo spravíte, musíte prerobiť alebo požiadať o pomoc profesionálov. Toto nie je problém, ak ide o malé veci. Ak sa vám však niečo podobné stane pri prerábaní bytu, je to problém, pretože viacnásobné prerábanie môže vyjsť riadne draho.

Virtuálne reality

07.06.2012 06:41

Virtuálne realityModernizácie a vylepšenia ktoré svojim klientom prináša realitná kancelária Negotiant už verných klientov neprekvapia. Pretože v posledných rokoch ich už realitná kancelária priniesla niekoľko, aby sa modernizovala a približovala sa tak svojim zákazníkom. Medzi tie najnovšie patrí aplikácia na prezeranie nehnuteľností určená pre tablety.

Služba Reality Asistent

29.09.2011 19:47

Služba Reality AsistentUvažujete nad kúpou bytu, či domu? Peniaze by ste na to aj mali, ale akosi máte málo času a stále sa Vám nedarí nájsť nehnuteľnosť práve pre Vás? Tak presne preto sa na realitnom trhu objavila nová služba s názvom Reality Asistent. Túto skvelú službu Vám prináša naša realitná kancelária.

Virtuálne prehliadky bezplatne

28.09.2011 09:23

Realitná kancelária Negotiant sa po zavedení virtuálnych prehliadok medzi svoje služby rozhodla, že svojim klientom vyjde ešte viac v ústrety. A to možnosťou nechať si takúto prehliadku vytvoriť úplne zadarmo. Bežne sa tieto prehliadky dajú objednať iba pri výhradnom predaji, no počas tejto akcie majú klienti RK možnosť získať takúto prehliadku zdarma, a dokonca i bez písomnej dohody.

Virtuálne prehliadky - pilotný program

28.09.2011 09:21

Virtuálne prehliadky - pilotný programNaša realitná kancelária zaviedla od septembra tohto roku nový pilotný program vykonávania obhliadok nehnuteľností cez internet. Ide o tzv. virtuálne prehliadky, ktoré je možné vyhotoviť špičkovým zariadením a dobrým technickým spracovaním na príjemnú virtuálnu prezentáciu nehnuteľnosti nášho klienta.

Deň otvorených dverí TV Markíza

28.09.2011 09:05

Deň otvorených dverí TV Markíza - realitná kanceláriaNajsledovanejšia televízia slovenských televíznych obrazoviek - TV Markíza - už tradične chystá aj toto leto Deň otvorených dverí. DOD v Markíze sa koná už od začiatkov tejto televízie a vždy prebieha v auguste. Inak tomu nebude ani tento rok a tak sa fanúšikovia Markízy môžu tešiť na sobotu 20.8.2011, kedy tento deň prebehne.

Tender na partnera Master-franchising do ČR, AU, HU

20.07.2010 08:46

Spoločnosť NEGOTIANT vyhlasuje tender na partnera spoločnosti - Master-franchising - na otvorenie a prevádzkovanie realitnej siete na území Českej republiky, Rakúska a Maďarska.

Developeri skúšajú lízing bytov

31.05.2010 06:52

Developeri spestrujú možnosti financovania bývania v čase, keď trh realít stagnuje a hypotekárni úradníci sú prísnejší než pred rokmi. Pritom práve ľudia, ktorí v bankách nepochodili, majú byť cieľovými spotrebiteľmi bytového lízingu.

15 záznamov
       1  1/1