Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača

   
 
ID inzerátu :   33224
Ulica :   Kadnárova
Región :   Bratislava - Rača
Kategória :   2 - izbový byt
Typ :   PONUKA - predaj
Cena :   142.500,00 €
Detailný popis :    

Na predaj velmi pekný slnečný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v 10 ročnej nadstavbe, tehlového bytového domu v mestskej časti Bratislava- Rača Krasňany na Kadnárovej ul.

 

Výmera bytu je 54m2 + 30m2 úložný priestor v podkrový bytu, zo vstupom z kuchyne.

 

Byt: Je situovaný na JZ - slnečný a svetlý po celý deň. Nachádza sa na 4. podlaží z 4. Skladá sa zo vstupnej haly, predsiene s posúvnou skriňou kúpeľne s WC a sprchovým kútom, samostatnej veľkej kuchyne zo spotrebičmi a jedálenským stolom, dalej obývacej izby zo vstupom na menší balkon,a spálne.

 

Byt je v desaťročnej nadstavbe bytového domu, tak má novšie plastové okná so sieťkami, zárubne, dvere, laminátová podlaha, nové rozvody elektriny a vody, nové bezpečnostné vstupné dvere. Výhodou je vlastný kotol, takže náklady na bývanie sú pomerne dosť nízke. Byt je velmi svetlý, tichý nachádza v príjemnom a pokojnom prostredí plnom zelene a parkov.

 

POLOHA: Výhodou bývania na tejto adrese je blízkosť prírody Malých Karpát (množstvo cyklotrás) a výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom ako aj električkou. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, športoviská, letné kúpalisko, amfiteáter. Mladé rodinky ocenia detské ihrisko pred bytovým domom. Byt je možno financovať cez HU.

 
Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača
Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača Na predaj 2izb. byt na Kadnárovej ul., Bratislava - Rača      
 
Pobočka :   Negotiant Group, a.s.
Oľga Jackovičová
vybrať makléra
Región :   Za kasárňou 1, Bratislava - Nové Mesto
Zodpovedný pracovník :   Oľga Jackovičová - vedúca divízie realít
Telefón :   02 212 01 121
Mobil :   0905 685 274
Email :   olga.jackovicova@negotiant.sk
Doména :   http://bratislava.negotreal.sk
Popis :    

-- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... Kontakt: www.negotreal.sk; alebo www.negotiant.sk. **Cena nehnuteľnosti už zahrňuje aj náklady spojené so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Ďalšie informácie nájdete v cenníku na našej stránke. www.negotreal.sk**