Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto

   
 
ID inzerátu :   33150
Ulica :   Špitalska 16
Región :   Bratislava - Staré Mesto
Kategória :   3 - izbový byt
Typ :   PONUKA - predaj
Cena :   249.000,00 €
Detailný popis :    

Na predaj kompletne zrekonštruovaný mezonetový 3-izbový byt v historickej budove na Špitálskej ulici, Bratislava - Staré Mesto.

 

Byt sa nachádza v nadstavbe z roku 2005 a prešiel kompletnou a nadštandardnou rekonštrukciou v roku 2017 a je pripravený na nového majiteľa. Byt ma 82m2, 4/4posch., je posledný na pavlači, čo zaručuje súkromie a rovnako aj krásny výhľad na Staré mesto a na Slavín.

 

Počas rozsiahlej rekonštrukcie bol nanovo vymaľovaný, v celom byte sú položené drevené dubové parkety. Spodné poschodie pozostáva z chodby ktorá vedie do obývacej izby a samostatného WC s travertínovou dlažbou a obkladmi.

Na dolnom poschodí sa ďalej nachádza samostatná kuchyňa s novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (vrátane zabudovanej umývačky riadu) a pracovnou doskou z pravého kameňa a nakoniec malá komora.

 

Na prvom poschodí nájdeme dve samostatné spálne, tri vstavané šatníky a priestrannú kúpeľňu s toaletou ktorá je obložená krásnym prírodným mramorovým obkladom. Zo spálne je prístup na balkón o rozmere 4m2 s panoramatickým výhľadom na mesto.

 

V každej obytnej miestnosti sa nachádza samostatná klimatizácia značky Samsung ktorá sa dá regulovať aj cez mobilnú aplikáciu. Rovnako sa v byte nachádza samostatný kotol ktorý je regulovaný tiež termostatom a mobilnou aplikáciou. Samostatné kúrenie zabezpečuje komfort bývania ako aj nízke mesačné náklady 170 euro mesačne vrátane energií.

 

K dispozícii je veľká garáž oproti bytovému domu ktorá nie je súčasťou predaja ale je k dispozícii na prenájom za sumu 150e/mesačne. Byt je možné kúpiť aj s kompletným zariadením.

 
Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto
Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto
Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto Na predaj 3-izbový byt na Špitálskej ul., Bratislava - Staré Mesto    
 
Pobočka :   Negotiant Group, a.s.
Oľga Jackovičová
vybrať makléra
Región :   Za kasárňou 1, Bratislava - Nové Mesto
Zodpovedný pracovník :   Oľga Jackovičová - vedúca divízie realít
Telefón :   02 212 01 121
Mobil :   0905 685 274
Email :   olga.jackovicova@negotiant.sk
Doména :   http://bratislava.negotreal.sk
Popis :    

-- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... Kontakt: www.negotreal.sk; alebo www.negotiant.sk. **Cena nehnuteľnosti už zahrňuje aj náklady spojené so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Ďalšie informácie nájdete v cenníku na našej stránke. www.negotreal.sk**