Na predaj 3izb. byt na Šancovej ul., Bratislava - Staré Mesto

   
 
ID inzerátu :   33243
Ulica :   Šancova
Región :   Bratislava - Staré Mesto
Kategória :   3 - izbový byt
Typ :   PONUKA - predaj
Cena :   236.000,00 €
Detailný popis :    

Na predaj novostavba 3 izb. byt s pivnicou v lukratívnom projekte Premiere v časti Starého mesta – Šancová ulica.

 

Byt sa nachádza na 3 NP v bytovom dome Premiere objekt B, ktorý splní tie najnáročnejšie požiadavky moderného bývania v centre mesta. Výmera bytu aj s príslušenstvom je 86,99 m² a navyše je loggia 4,38 m². Orientácia do dvora. Prevedeníe štandard. V cene bytu je pivničná komora na poschodí bytu cca. 3m2.

 

Šancová ulica je hlavná tepna Starého mesta, skadiaľ sa viete za chvíľu dostať na bratislavský hrad, letisko, do nákupného centra Polus či do lesoparku na Kolibe. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto lokalite je aj ideálnou investíciou, ktorá sa bude dať v budúcnosti zhodnotiť. Kolaudácia je naplánovaná na február - marec 2020. 

 

V prípade ak by ste mali záujem o financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru, tak Vám môžeme dohodnúť nezáväzné stretnutie s hypotekárnym špecialistom.

 
Na predaj 3izb. byt na Šancovej ul., Bratislava - Staré Mesto        
 
Pobočka :   Negotiant Group, a.s.
Oľga Jackovičová
vybrať makléra
Región :   Za kasárňou 1, Bratislava - Nové Mesto
Zodpovedný pracovník :   Oľga Jackovičová - vedúca divízie realít
Telefón :   02 212 01 121
Mobil :   0905 685 274
Email :   olga.jackovicova@negotiant.sk
Doména :   http://bratislava.negotreal.sk
Popis :    

-- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... Kontakt: www.negotreal.sk; alebo www.negotiant.sk. **Cena nehnuteľnosti už zahrňuje aj náklady spojené so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Ďalšie informácie nájdete v cenníku na našej stránke. www.negotreal.sk**