Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov

   
 
ID inzerátu :   33186
Ulica :   Mierova
Región :   Bratislava - Ružinov
Kategória :   4 - izbový byt
Typ :   PONUKA - predaj
Cena :   212.000,00 €
Detailný popis :    

Na predaj tichý 4-izbový byt na Mierovej ulici, Bratislava - Ružinov, o výmere 82,82 m2 (z toho 1,71 m2 balkón + pivnica), plus podiel na spoločných priestoroch a pozemku, poschodie 8/8 panelového bytového domu s dvoma VÝŤAHMI.

 

K bytu prislúcha aj spoločná predsieň o výmere cca.10 m2 zdieľaná 3 bytmi. Byt má výborné dispozičné riešenie – obývacia izba je spojená s kuchyňou do veľkého obývacieho priestoru, veľká kúpeľňa so samostatným WC, chodbu s priestrannou vstavanou skriňou, samostatnou izbou (pracovňa, detská izba), detskou izbou, spálne, z ktorej je vstup na väčšiu lodžiu. Do bytu sa vstupuje zo spoločnej predsiene.

 

Bytový dom je zateplený, má dva vstupy na čip a bezbariérový prístup.

 

Byt je komplexne ZREKONŠTRUOVANÝ: moderne zariadená kúpeľňa a WC s travertínovým obkladom, vymenené stúpačky, plastové okná, žalúzie, nové interiérové dvere, bezpečnostné vstupné dvere, plávajúce podlahy a dlažba, vstavaná skriňa v chodbe, vstavaná skriňa v spálni, nová kuchynská linka s led podsvietením, vstavanou elektrickou varnou doskou a rúrou. Byt je vo výbornej štvrti, vedľa obchodného-obytného centra Perla Ružinova, v blízkom okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť od obchodov, služieb, reštaurácií, cez školy, škôlky, zastávky MHD pre komfortné napojenie priamo do centra mesta. Byt je kúpou voľný ihneď a je možné využiť hypotekárny úver.

 
Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov
Na predaj 4izb. byt na Mierovej ul., Bratislava - Ružinov        
 
Pobočka :   Negotiant Group, a.s.
Oľga Jackovičová
vybrať makléra
Región :   Za kasárňou 1, Bratislava - Nové Mesto
Zodpovedný pracovník :   Oľga Jackovičová - vedúca divízie realít
Telefón :   02 212 01 121
Mobil :   0905 685 274
Email :   olga.jackovicova@negotiant.sk
Doména :   http://bratislava.negotreal.sk
Popis :    

-- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... Kontakt: www.negotreal.sk; alebo www.negotiant.sk. **Cena nehnuteľnosti už zahrňuje aj náklady spojené so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Ďalšie informácie nájdete v cenníku na našej stránke. www.negotreal.sk**