Na predaj garsonka na Konventnej ul., Bratislava - Staré Mesto

   
 
ID inzerátu :   33096
Ulica :   Konventna
Región :   Bratislava - Staré Mesto
Kategória :   Garsónka
Typ :   PONUKA - predaj
Cena :   107.000,00 €
Detailný popis :    

Na predaj útulna garzónka na Konventnej ulici BA - Staré mesto. Byt sa nachádza na 1.p z 1., plocha bytu 27m2. Okná sú orientované do spoločného dvora / celkovo 3 byty/. K bytu prislúcha pivnica. Nová strecha, plastové okná, vchodové dvere, parkety, voda - plastové rozvody, elektroinštalácia, elektrické kúrenie, roldor - vstavaná skriňa, kuchynská linka. Kompletná občianska vybavenosť/ reštaurácie, obchody, mhd.../ Výhoda spoločný dvor, nízke mesačné náklady, v blízkosti zástavka mhd., historické centrum,.

 

Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o zistenie možností financovania nás môžete kontaktovať na dole uvedených kontaktoch a zodpovedný pracovník Vám odporúči hypotekárneho špecialistu s dlhoročnými skúsenosťami. 

 
Na predaj garsonka na Konventnej ul., Bratislava - Staré Mesto        
 
Pobočka :   Negotiant Group, a.s.
Oľga Jackovičová
vybrať makléra
Región :   Za kasárňou 1, Bratislava - Nové Mesto
Zodpovedný pracovník :   Oľga Jackovičová - vedúca divízie realít
Telefón :   02 212 01 121
Mobil :   0905 685 274
Email :   olga.jackovicova@negotiant.sk
Doména :   http://bratislava.negotreal.sk
Popis :    

-- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... Kontakt: www.negotreal.sk; alebo www.negotiant.sk. **Cena nehnuteľnosti už zahrňuje aj náklady spojené so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Ďalšie informácie nájdete v cenníku na našej stránke. www.negotreal.sk**