Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto.

   
 
ID inzerátu :   33338
Ulica :   Palisády
Región :   Bratislava - Staré Mesto
Kategória :   2 - izbový byt
Typ :   PONUKA - prenájom
Cena :   750,00 €
Detailný popis :    

Na prenájom 2 izbový veľký byt na Palisádach ul., Bratislava - Staré Mesto. Byt je na zvýšenom prízemí s parkovaním vo dvore. Byt ma 60 m2, je po generálnej rekonštrukcii. Ma obrovskú obývačku s kuchynským kútom, veľkú spálňu, kúpeľňu a 2 WC.

 

Vybavenie: 2x vstavané skrine, práčka, chladnička, umývačka riadu, el. rúra a keramická varná doska, mikrovlna, LCD televízor 82cm, bezpečnostné dvere. Všetky spotrebiče sú takmer nové. Parkovanie je vo dvore, brána na diaľkové ovládanie. Byt je 5 minút pešo od Michalskej brány.

 

Nájomné je 750 E mesačne + energie 100 vrátane poplatkov pre realitnú kancelariu.

 
Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto. Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto. Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto. Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto. Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto.
Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto. Na prenájom 2 izbový byt na Palisádach, Bratislava - Staré Mesto.      
 
Pobočka :   Negotiant Group, a.s.
Oľga Jackovičová
vybrať makléra
Región :   Za kasárňou 1, Bratislava - Nové Mesto
Zodpovedný pracovník :   Oľga Jackovičová - vedúca divízie realít
Telefón :   02 212 01 121
Mobil :   0905 685 274
Email :   olga.jackovicova@negotiant.sk
Doména :   http://bratislava.negotreal.sk
Popis :    

-- NEGOTIANT -- - realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ... Kontakt: www.negotreal.sk; alebo www.negotiant.sk. **Cena nehnuteľnosti už zahrňuje aj náklady spojené so sprostredkovaním nehnuteľnosti. Ďalšie informácie nájdete v cenníku na našej stránke. www.negotreal.sk**